kocakulak
 • Hisarlıoğlu Tekstil, Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti.

  Ticaret hayatına 1996 yılında kolektif bir yapıyla başlayan şirketimiz 2010 yılında şirket yapısında revizyona giderek Hisarlıoğlu Tekstil. Tic. Ltd. Şti. adı altında çalışmalarına devam etme kararı almıştır.

  Bu gün ithalat ve ihracat alanında sektörün nevresimlik kumaş ihtiyacını gidermek için tekstil kenti Denizlide yer alan yönetim ofisi ve showroom’u ile faaliyet göstermektedir. Ev tekstilinde temelde baskılı kumaş olmak üzere nevresim takımı, yorgan ve çok amaçlı mamüller üreterek Hisarlıoğlu Tekstil ülkenin tekstil sektörüne bu alanda önemli katkı sağlamaktadır.

  Kurulduğu tarihten itibaren ilke edinmiş olduğumuz müşteri memnuniyeti ilkesi dâhilinde; üretmiş olduğumuz ürünlerin kalitesi ve sürekli olarak canlı tutmaya özen gösterdiğimiz tasarım çizgisiyle muhataplarımızla daha sağlam bağlar kurmayı amaçlamaktayız.

  Şirketimiz Türkiye ve Dünya’daki bütün yenilikleri takip ederek güncel, yenilikçi ve dinamik bir şekilde faaliyetine devam etmektedir ve edecektir.

  Ürünlerimizin hammadde alımı ile başlayan serüveninde üretimin tamamlanıp satış elemanlarımız aracılığı ile saygıdeğer siz müşterilerimize ulaşana dek geçen süreçteki koordineli çalışmamız sizin güveninizi elde etmedeki en büyük faktör olmuştur ve olacaktır.

  Tekstil sektörü aracılığı ile dünya ekonomisinde kayda değer bir paya sahip olan ülkemizin temsilinde üzerimize düşen görevi üstlenmek bizim için bir hayli önemlidir. Kendimize vazife gördüğümüz bu faaliyeti gerçekleştirmek için teknolojinin son hareketleri ve popüler estetik anlayışın takibindeyiz.

  Güler yüzlü ve samimi yaklaşımımızla Hisarlıoğlu Tekstil olarak ülkemiz ve dünyamızın dürüst, güvenilir ve tatmin edici bir ticaret atmosferine sahip olması için her zaman sizlerle çalışmaya hazırız.