HAKKIMIZDA

HİSARLIOĞLU

Temelleri 1955 yılında Hisar’da atılan ve ticari hayatına 1997 yılında şirketleşerek devam eden firmamız çalışmalarını 2010 yılından itibaren Hisarlıoğlu Tekstil San. Tic. Ltd. Şti. adı altında tekstil kenti Denizli’de sürdürmektedir.

Firmamız ev tekstiline yönelik üretimini temelde dokuma kumaş imalatı ile başlamıştır. Dokunan bu kumaşlar baskı ve boyama işleminden geçirilerek bir desen ve renk koleksiyonu oluşturulmaktadır. Firmamızın tasarım ekibine özgü desen ve renklerden oluşturulan bu geniş ve çeşitli desen koleksiyonu yurt içi ve de yurt dışındaki müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.

Firmamız kumaş üretiminin yanı sıra yıllarca edindiği tecrübe ve birikimle sektörün değişen ihtiyaçlarına dayalı olarak kullanıma hazır mamul üretimi yaparak ürün yelpazesini genişletmiştir. Nevresim Takımları, Dört Mevsim Setler, Yastık Yorgan Setleri, Çarşaflar, Yatak Koruyucular hazır mamul koleksiyonumuzda bulunan yurt içi ve yurt dışının beğenisine sunulan ürünlerden bazılarıdır.

Firmamız bu süreçte oluşan müşteri memnuniyetini ve üretim kalitesine dair tüm değer ve ilkelerini daima özenle korumuştur. Hisarlıoğlu çatısı altında sunulan ürünlerin memnuniyetle dünya çapında kullanılmasını hedefleyen ekibimiz, tecrübe ile inşa ettiği estetik birikimini ise dönemin beklentisini tam anlamıyla karşılayacak nitelikte, yaşam alanlarına uyumlu olarak tasarımlarına ve ürünlerine yansıtmayı sürdürmektedir.

Tüketici sağlığını düşünen ekibimiz; Yatak odasının değişmez parçaları olan bu ürünlerde, kullanılan boya, iplik ve ambalaj türü malzemelerde insan sağlığına zararlı herhangi bir madde kullanmadan hassasiyetle çalışmaktadır.

Firmamızın değişim ve yeniliğe açık tasarım ekibi; ürün grubunu sürekli genişleterek, yerele ve dünya geneline hitap eden desen yelpazesini de mükemmel bir ahenk içinde her dönem canlı tutarak güncel koleksiyonumuzda sizlere sunmaktadır.

Modayı Eve Taşıyın